Кошик
230 відгуків
+380956169160
+380989048503
УкраїнаКиїввулиця Академіка Шалімова, 39 (Софїївська Борщагівка)
Интернет-магазин "Империя Кофе"

Термоси та пляшки

Дизайнерські термокружки з подвійними стінками

Великий асортимент термокружок з корпусом з пластика і колбою з нержавіючої сталі. Оригінальні дизайнерські вироби з подвійними стінками для тривалого збереження температури напою. Ємності об'ємом від 380 до 912 мл.

Дивитися асортимент

Особливості термокружок з колбою з нержавіючої сталі

Колба. В сравнение со стеклянными, колбы из нержавеющей стали являются более прочными и долговечными. Они отлично очищаются, не впитывают запахи  и вкусы содержимого, что обеспечивает превосходный вкус напитков и жидкого питания. Металлические емкости соответствуют высочайшим гигиеническим нормам. 
Термосбережение.  Кружки с двойными стенками способны сохранять температуру горячих напитков от 5 до 8 часов, а холодных — до 12 часов. За счет применения качественных материалов для производства изделия, жидкость не меняет изначальных вкусовых и ароматических качеств. 
Механізм закривання. Моделі з одинарною засувкою відрізняються простотою використання, але не захищені від випадкового розкриття. Поворотний механізм запобігає протікання, але незручний для автомобілістів і велосипедистів. Моделі на кнопці визнані самими надійними і зручними.
Корпус. Дизайнерські термокружки з корпусом з пластика є найбільш популярними. Вартість виробів є досить помірною,враховуючи чудові експлуатаційні характеристики. Матеріали мають низьку теплопровідність, що дозволяє уникнути опіків від гарячих напоїв.

Асортимент термокружок з корпусом з пластика

Каталог інтернет-магазину включає в себе безліч термокружок з подвійними стінками. Корпус із пластику декорований дизайнерськими принтами, що підкреслює оригінальність і самобутність вироби. Кращі моделі з колбами з нержавіючої сталі доступні за найвигіднішими цінами!

Почати шопінг

 
1 2